Juuni

Uudised


picture1_var.pngÕnnitleme Serafima Kilinat!

Meie gümnaasiumi vilistlane Serafima Kilina saab õnnesoove nii kooliperelt, sõpradelt ja pereliikmetelt kui ka Narva linnapealt Katri Raigilt. Serafima lõpetab gümnaasiumi hõbemedaliga. Ainult kahes õppeaines tal on aastahinded “neli”, kõik ülejäänud on “väga hea”!
Serafima on vastutustundlik, tõsine, tugeva iseloomu ja liidri omadustega neiu. Õpilasesinduse esimehena tal on õnnestunud luua meeskonnatunde ja korraldada palju üritusi. Mainimist väärib tema osalemine mitmes projektis sh integratsiooniprojektide kirjutamine ja elluviimine. Klassikaaslased hindavad kõrgelt tema ausust ning

  

Juuni - tunnid õue!

Esimesed soojad juunipäevad viisid peaaegu kogu õppeprotsessi õue. Gümnasistid ei jäänud algklasside õpilastest maha.
Narva Noortekeskus tervitas meid nagu alati väga sõbralikult. Meile räägiti sellest, missugused võimalused on loodud noorte jaoks nende loova potentsiaali ja liidri omaduste arendamiseks. Ja ülesanded meeskonnatunde loomiseks ja tugevdamiseks täitsime lihtsalt hurraa peale
Suveolümpiamängude eel oli meil ka spordipäev. Seekord valiti spordikohaks Narva promenaadil olevad trenažöörid. Kuid soojendus algas ajurünnakuga: õpilastel tuli meenutada kuulsaid sportlasi, laule ja filme spordi teemal ning muidugi olümpiamängude ajalugu. Sellele järgnes rida üheminutilisi spordiharjutusi ja lühike kiirmarss.
Kes oleks võinud arvata, et keemiatund võib toimuda ka õues. Programm “Liikuma kutsuv kool” andis idee kasutada purgikaasi ka keemiateemalises mängus.

Minu sõbrad, meie liit on imeline!

Sellest on juba saanud traditsioon! A.Puškini sünnipäeval meie gümnaasiumi õpilased avaldavad austust suurluuletajale: nad loevad tema luuletusi, asetavad lilli luuletaja monumendi juurde. Sel õppeaastal 8. klassi õpilased koos oma õpetajaga N.Leontjevaga viisid läbi luuletaja loomingule pühendatud õppetunni, järgides tema sõnad: "Sõbrad! Meie liit on imeline! "


Lastekaitsepäev

Teisipäeval, esimesel juunil noortekeskus õnnitles 1. – 3.klasside õpilasi lastekaitsepäeva puhul. Meie õpilased lusti ja rõõmuga võtsid osa mängudest ja Flash mobist.
Noortekeskus kinkis õpilastele maistused ja õhupallid, aga gümnaasium sai tänukirja koostöö eest. Täname Noortekeskust rõõmuvalmistava ürituse eest ja ka algkooli õpilasi aktiivsuse eest.