Õpetajad

 kostitsona_var.jpg

Svetlana Kostitsõna
algklasside õpetaja
e-mail: Svetlana.Kostitsona@narvaog.eu

   

 mitstenko_var.jpg

Inna Mištšenko
algklasside õpetaja
e-mail: Inna.Mistsenko@narvaog.eu

   

 ruban_var.jpg

Marina Ruban
algklasside õpetaja
e-mail: Marina.Ruban@narvaog.eu

   

 vasiljeva_var.jpg

Viktoria Vassiljeva
inglise keele ja eesti keele õpetaja
e-mail: Viktoria.Vassiljeva@narvaog.eu

   

 moroganova_var.jpg

Oksana Morõganova
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
e-mail: Oksana.Moroganova@narvaog.eu

   

 zabegajeva_var.jpg

Irina Zabegaeva
matemaatikaõpetaja
e-mail: Irina.Zabegaeva@narvaog.eu

   

 bogdanova_var.jpg

Nadežda Bogdanova
muusikaõpetaja
e-mail: Nadezda.Bogdanova@narvaog.eu

   

 pesterova_var.jpg

Liudmila Pesterova-Sergeeva
kunstiõpetaja
e-mail: Liudmila.Pesterova@narvaog.eu

   

 korsak_var.jpg

Jelena Korsak
inglise keele õpetaja
e-mail: Jelena.Korsak@narvaog.eu

   

 serednitski_var.jpg

Sergey Serednitskiy
kehalise kasvatuse õpetaja
e-mail: Sergei.Serednitski@narvaog.eu

   

 soomets_var.jpg

Angelika Soomets
eesti keele õpetaja
e-mail: Angelika.Soomets@narvaog.eu

   

 gavrilova_var.jpg

Tatjana Gavrilova
õigeusu kultuuri põhialuste õpetaja
e-mail: Tatjana.Gavrilova@narvaog.eu

   

 ivanov_var.jpg

Aleksandr Ivanov
kehalise kasvatuse õpetaja
e-mail: Aleksandr.Ivanov@narvaog.eu

   

 raud_var.jpg

Niina Raud
inglise keele õpetaja
e-mail: Niina.Raud@narvaog.eu

   

 kaurus_var.jpg

Viktar Kaurus
geograafiaõpetaja
e-mail: Viktar.Kaurus@narvaog.eu

   

 kovtun_var.jpg

Ljudmila Kovtun
vene keele ja kirjanduse õpetaja
e-mail: Ljudmila.Kovtun@narvaog.eu

   

 grankovskaja_var.jpg

Jelena Grankovskaja
bioloogiaõpetaja
e-mail: Jelena.Grankovskaja@narvaog.eu

   

 guseva_var.jpg

Žanna Gusseva
füüsikaõpetaja
e-mail: Zanna.Gusseva@narvaog.eu

   

 howart_var.jpg

Jelena Howarth
maailma kunstikultuuri õpetaja
e-mail: Jelena.Howarth@narvaog.eu

   
 

Tatjana Golikova
eesti keele õpetaja,
sotsiaalpedagoog
e-mail: Tatjana.Golikova@narvaog.eu